Ο όμιλος μας ιδρύθηκε από τη συνεργασία επιτυχημένων φροντιστηρίων στις περιοχές των Βορείων προαστίων (Βριλήσσια – Μελίσσια, Νέα Ερυθραία), του κέντρου της Αθήνας (Κυψέλη, Αμπελόκηποι και Ζωγράφου) και του Πειραιά.
Η πορεία των φροντιστηρίων που συγκροτούν τον όμιλό μας αρχίζει από το 1990 στην Κυψέλη και εξελίσσεται μέχρι σήμερα με πολύ μεγάλη επιτυχία στο χώρο της εκπαίδευσης. Κύρια επιδίωξη της συνεργασίας είναι η διασφάλιση της δυναμικής για την υποστήριξη καινοτόμων και εξατομικευμένων υπηρεσιών για τους μαθητές κάθε βαθμίδας.
1990
1996
1997
2003
2005
2006
2006
2008
2010
2013
2014
![](https://omilosnous.gr/wp-content/uploads/2020/11/logo2.png)
2020
![](https://omilosnous.gr/wp-content/uploads/2020/11/logo2.png)
Ιδρυτική ομάδα
Οργανόγραμμα όμιλου ΝΟΥΣ
Διευθυντης Οργανωσης και αναπτυξης
Δημhτρhς Δασκαρoλης
Διευθυντης ακαδημαϊκου σχεδιασμου
Μaνος Παπαδημητρiου
Διευθυντης οικονομικων υπηρεσιων
Μiλτος Τσαλιγoπουλος
Διευθυντης υποστηριξης εκπαιδευτηριων
Ηλiας Παπαϊωaννου
ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΙΟΥΡΗΣ / ΠΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΣ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟΥ ΔΥΝΑΜΙΚΟΥ
ΓΚΕΛΗ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ / ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΟΥΣΗΣ
ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΗΤΡΟΥ
ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ
ΘΩΜΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ / ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ
Ευκαιρίες Franchise
Ξεκινώντας μια συνεργασία με τον Όμιλο Πρότυπων φροντιστηρίων ΝΟΥΣ, εξασφαλίζετε την επένδυσή σας. Στους συνεργάτες μας προσφέρουμε μοναδικά πλεονεκτήματα σε ένα πραγματικά επιτυχημένο επιχειρηματικό πλάνο σωστής και οργανωμένης εκπαίδευσης.